Lastenhoitotyö Perth: Chelsea

Chelsea

Lastenhoitotyö Perth: Chelsea

Chelsea

Tuntipalkka
29,00 AUD/h
Viimeisin toiminta:

Automaattiset käännökset eivät ehkä ole täysin tarkkoja.

We're a lively family with two kids, one in primary school and a teenager. Our children are energetic, funny, and playful, always up for a good time. We're looking for a Babysitter, Childminder, or another parent to join us in our home and help with our little ones. The ideal candidate should be comfortable with pets and cooking. If you love being around kids and can keep up with their energy, we'd..

Lasten luonteenpiirteet
  • Energinen
  • Hauska
  • Leikkisä

Lasten lukumäärä
2
Lasten ikä
  • Alakoulu-ikäinen
  • Yläkoulu-ikäinen

Ajankohta jolloin tarvitsemme lastenhoitajaa

Ma Ti Ke To Pe La Su
Aamu
Iltapäivä
Ilta
Päivitetty: 19. tammikuuta 2026

Tietoja meidän perheestä

Etsitään
  • Lastenhoitaja
  • Perhepäivähoitaja
  • Toinen vanhempi (vanhemmat-auttavat-vanhempia)
Toivottu paikka lastenhoitoon
Perheen luona
Puhumme näitä kieliä
  • Englanti
Suosikeissa
7 kertaa

Tarvitsemme lastenhoitajan jolle sopii

Lemmikkieläimet
Ruoanlaitto

Sijainti

Lastenhoitotyö Perth, City of Perth, Länsi-Australia
Ladataan...

Vahvistukset

Sähköpostiosoite
Google-tili

Toiminta

Jäsenenä alkaen
Tammikuu 2026
Viimeksi aktiivinen
Vastatut viestit
0%

Jaa tämä profiili


Rekisteröidy ilmaiseksi

Oletko valmis liittymään?

Babysits on ilmainen lastenhoitajille!
Lastenhoitotyö Perth: Chelsea
Tuntipalkka
29,00 AUD/h

Liity ja tee hauskoja suunnitelmia

Jäsensuoja

Jäsenen turvausmaksu on pakollinen, kun varaat lastenhoidon Babysits-palvelusta. Se lisätään jokaiseen varaukseen, joka tehdään 'Varaa nyt' -painikkeella. Maksu on 3 % Premium-jäsenille ja 15 % ei-Premium-jäsenille.

Rahat takaisin -takuu

Jos lastenhoitajasi peruu ajan tai ei saavu paikalle, hyvitämme maksusi. Lastenhoitajilla, jotka eivät saavu paikalle, profiilin tila saattaa muuttua.

Turvalliset maksutapahtumat

Rahasi säilytetään turvallisesti koko tapahtuman ajan. Luovutamme ne lastenhoitajalle vasta 24 tuntia varauksesi päättymisen jälkeen, jolloin sinulla on aikaa ottaa yhteyttä, jos jokin menee pieleen.

Meidän tuki

Tukitiimimme auttaa ratkaisemaan varausongelmat ja kiistat. Ota meihin yhteyttä milloin tahansa, jos jokin ei suju odotustesi mukaisesti.