Lastenhoitaja Jyväskylä: Alma

Alma

Lastenhoitaja Jyväskylä: Alma

Alma

Ikä
17
Tuntipalkka
9,00 €/h
Viimeisin toiminta:

Moikka!☺️ Oon 17 vuotias tyttö Jyväskylästä. Tykkään olla lasten kanssa ja se on ollut mulle aina tosi helppoa, koska oon ollut lasten kanssa tekemisissä monta vuotta. Olen käynyt harjoitteluissa päiväkodeissa ja hoitanut omia sisaruksia sekä serkkuja. Olin 2 kertaa tet-harjoittelussa päiväkodissa ja sain sieltä erittäin positiivista palautetta. Tykkään tehdä lasten kanssa lukemista, leikkimistä,..

Luonteenpiirteet
  • Rauhallinen
  • Kärsivällinen
  • Ystävällinen
Tämän profiilin tiedot on antanut Alma, eikä Babysits ole tarkistanut niitä, ellei toisin mainita.

Kokemus
> 2 vuotta
Kokemusta seuraavien ikäisten lasten hoitamisesta
  • Taapero
  • Alakoulu-ikäinen
  • Esikoululainen

Virallinen henkilötodistus
Alma toimitti hallituksen myöntämän henkilötodistuksen ja suoritti valokuvavahvistukset. Lue lisää

Saatavuus

Ma Ti Ke To Pe La Su
Aamu
Iltapäivä
Ilta
Yö
Päivitetty: 27. toukokuuta 2026

Minusta

Ajokortti
Ei
Auto
Ei
Omia lapsia
Ei
Tupakoitsija
Ei
Toivottu paikka lastenhoitoon
Perheen luona
Kielet, joita puhun
  • Englanti
  • Suomi
Suosikeissa
1 kerran

Koulutus ja todistukset

Koulutustaso
Toisen asteen koulutus
Koulutuksen tiedot
päätän peruskoulun tänä keväänä ja jatkan syksyllä lukioon

Minun supervoimani lastenhoidossa

Lapselle lukeminen
Pelit

Minulle sopii

Lemmikkieläimet
Muut kotitehtävät
Kotityöt

Sijainti

Lastenhoitaja Jyväskylä, Jyväskylä, Keski-Suomi
Ladataan...

Vahvistukset

Virallinen henkilötodistus
Sähköpostiosoite
Apple-tili

Toiminta

Jäsenenä alkaen
Toukokuu 2025
Viimeksi aktiivinen
Vastausprosentti
0%

Jaa tämä profiili



• Rekisteröidy ilmaiseksi

Oletko valmis liittymään?

Lastenhoitaja Jyväskylä: Alma
Ikä
17
Tuntipalkka
9,00 €/h

Liity ja tee hauskoja suunnitelmia

Jäsensuoja

Varaamalla Babysitsin kautta voimme suojata maksusi ja auttaa, jos jokin menee pieleen. Maksu on Premium-jäsenille 3 % ja muille kuin Premium-jäsenille 15 % varauksen kokonaissummasta.

Hyvitykset

Jos lastenhoitajasi peruuttaa tai ei saavu paikalle, hyvitämme maksusi kokonaisuudessaan. Voit peruuttaa ennen varauksen alkamista tai viimeistään 60 minuuttia alkamisajan jälkeen. Ota meihin yhteyttä 24 tunnin kuluessa varauksen päättymisestä, jos siinä oli ongelmia, niin käsittelemme pyyntösi ja teemme päätöksen hyvityksestä.

Maksetaan etukäteen

Maksusi järjestetään varauksen yhteydessä, joten sinun ei tarvitse maksaa varauspäivänä. Lastenhoitajalle maksetaan 24 tuntia varauksesi päättymisen jälkeen, joten ehdit ottaa yhteyttä, jos jokin meni pieleen.

Meidän tuki

Tukitiimimme auttaa ratkaisemaan varausongelmat ja kiistat. Ota meihin yhteyttä milloin tahansa, jos jokin ei suju odotustesi mukaisesti.